O portáli

o nás

Čo u nás nájdete

Náš portál je zameraný na poskytnutie priestoru kultúrnej a športovej obci. Našim divákom chceme poskytnúť široké portfólio zaujímavých eventov a športových podujatí. Poskytujeme ako free tak aj spoplatnené vysielanie tzv. (PPV) teda platba za to čo si pozriete či už to bude live alebo z archívu. Vybraté podujatia podľa dohody s organizátormi môžu využiť aj služby sledovania z archívu. Našim cieľom je aby Ste u nás našli to čo bude Vášmu srdcu najbližšie.

Úžasné predstavenia

Pocit prekvapenia, radosti, smútku, lásky i sklamania to všetko Vám prinášajú umelci či už na doskách javiska alebo prostredníctvom online prenosu.

Live prenosy

Hokej, futbal, plávanie a mnohé iné populárne športy z Vašej obce, kraja či obľúbeného klubu Vám prostredníctvom nás sprostredkujeme až k Vám domov.

Arhív prenosov

Nestihli Ste si pozrieť LIVE vášho obľúbeného interpreta či priebeh zápasu? Nevadí u nás si ich nájdete v našom archíve. Ale tiež sa poponáhľajte dlho sa tam nezdržia.

Predaj lístkov a online prenos

Prostredníctvom nášho portálu si zabezpečíte kúpu lístka na Vaše obľúbené predstavenie či športový zápas. Online prenos teda živé vysielanie si viete prepojiť aj s Vašim TV a všetko si vychutnať z pohodlia Vašej obývačky.

Kompletné riešenie

Máte záujem s nami spolupracovať ? Chcete cez nás predávať lístky na Váš event? Chcete cez nás zabezpečiť živé vysielanie ? Alebo by Ste radi vyriešili konferenciu, školenie, webinár na svojej cez náš je možné všetko. Máme kompletné riešenia a integrácie ktoré vieme aplikovať s využitím našich serverových technológii a riešení.

kvalitné služby

Prečo Vybrať nás?

Ponúkame kompletné hardware, software a personálne riešenie akéhokoľvek eventu a podujatia a to od kúpi samotného lístka, tvorby webu príp. predaja a supportu na našom online portály až po jeho realizáciu a live stream.
Bohaté možnosti integrácie, inklúzie a implementácie rôznych požiadaviek vrátane kompletných riešení na kľúč klienta. Jasná cenová stratégia a obchodné podmienky. Marketingová a PR podpora. Kompletný prehľad štatistík.

Unikátne riešenie pre retail segment (umelci, hudobníci, stand-up, komici, športovci etc.) ako aj firemnú klientelu na jednom mieste. Nielen rôznorodé eventy a podujatia ale široké využitie naprieč celým trhom. Posuňte Vaše podnikanie ďalej a ponúknite riešenie ktoré je individuálne a unikátne.

Live stream portál

O nás

Oniline Prenos je multi žánrový a bohatý športový mediálny online priestor. Portál je zameraný na vysielanie live koncertov, divadiel, festivalov, webinárov, konferencií a ďalších zaujímavých eventov s možnosťou sledovania podujatí aj z archívu.

Info

onlineprenos.sk

info@onlineprenos.sk