KONCERT 18.12.2020 20:00

HRUBÝ DOMÁCI PRODUKT

Vychutnajte si poriadnu rock / punkovú nálož v podaní kapely Hrubý Domáci Produkt, ktorá v dobe izolácie a zároveň nových technológií prináša do pohodlia Vášho domova krst čerstvo vydaného albumu “ I l u z i o n i s t a “.

Hrubý Domáci Produkt je slovenská rocková / punk – rocková kapela. Ide o slovenský autorský projekt s poctivou gitarou všestranne hudobne orientovaného Miloša Železňáka, kde sa o kontroverzné texty “s punkom v duši” stará frontman, spevák a gitarista Ivan Mihok. O bicie a poriadny kopák sa postaral Jozef Ragan, známy z viacerých jazz, rock, pop projektov. Skvelá basgitara a ďalšie vokály na tento album pridal Jakub Čizmazia.

Budeme veľmi radi, ak sa prihlásite a vychutnáte si s nami tento nezabudnuteľný hudobný zážitok . Vstupné je “free”, no interpréta a realizátorov projektu môžete samozrejme podporiť symbolickým donor vstupným lístkom v sume podľa vlastného uváženia. Podporíte takto nezávislú hudobnú kultúru na Slovensku.

Ďakujeme !

-team HDP-

FREE 0 EUR - voluntary entry ticket

ARCHÍV HRUBÝ DOMÁCI PRODUKT

Live stream portál

O nás

Oniline Prenos je multi žánrový a bohatý športový mediálny online priestor. Portál je zameraný na vysielanie live koncertov, divadiel, festivalov, webinárov, konferencií a ďalších zaujímavých eventov s možnosťou sledovania podujatí aj z archívu.

Info

onlineprenos.sk

info@onlineprenos.sk